Akcja Bilans 2012 – Rachunkowe oraz podatkowe zamknięcie roku, Katowice

Data szkolenia : Akcja Bilans 2012 – Rachunkowe oraz podatkowe zamknięcie roku, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-29 oraz zakończy się 2012-10-30. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w BDO Katowice. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Katowice województwo Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 984.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Akcja Bilans 2012 – Rachunkowe oraz podatkowe zamknięcie roku, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Akcja Bilans 2012 – Rachunkowe oraz podatkowe zamknięcie roku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *