Specjalne Strefy Ekonomiczne, Katowice

Termin szkolenia pt.: Specjalne Strefy Ekonomiczne, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-25 i potrwa ono do 2012-10-26. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, inwestycje, księgowość, podatki, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia BDO Katowice. Dla tego obiektu szczegóły są określone jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1094.70 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Specjalne Strefy Ekonomiczne, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, inwestycje, księgowość, podatki, analiza finansowa – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Specjalne Strefy Ekonomiczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *