Ceny transferowe – regulacje prawne, Wrocław

Pragniemy Państwu zaoferować Ceny transferowe – regulacje prawne. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-08, zaś koniec 2012-10-09. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość, inne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował BDO Wrocław.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1107.00.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Ceny transferowe – regulacje prawne, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość, inne – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Ceny transferowe – regulacje prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *