E-marketing: promocja i reklama firmy w internecie, Warszawa

Prezentujemy następne szkolenie Akademia Marketingu ATRIUM zatytułowane: E-marketing: promocja i reklama firmy w internecie. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-01-30, zaś koniec 2013-01-31.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, reklama, handlowe, techniki sprzedaży, marketing/reklama, reklama internetowa.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Akademia Centrum.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1832.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu E-marketing: promocja i reklama firmy w internecie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, reklama, handlowe, techniki sprzedaży, marketing/reklama, reklama internetowa – zaprasza Akademia Marketingu ATRIUM posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: E-marketing: promocja i reklama firmy w internecie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *