Strategie reklamowe – psychologia reklamy, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Strategie reklamowe – psychologia reklamy, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Akademia Marketingu ATRIUM. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-23, zaś koniec 2013-01-24.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, reklama, techniki sprzedaży, marketing/reklama. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Akademia Centrum.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1955.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Strategie reklamowe – psychologia reklamy, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, reklama, techniki sprzedaży, marketing/reklama – zachęca Akademia Marketingu ATRIUM posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Strategie reklamowe – psychologia reklamy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *