Dress code, Poznań

Szkolenie o nazwie Dress code, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-01, zaś koniec 2013-01-01.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *