Dress code, Gdańsk

Prezentujemy następne szkolenie Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Dress code. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-01 i potrwa ono do 2013-04-01.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 282.90.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *