Dress code, Poznań

Szkolenie pt. Dress code, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2013-01-01, zaś koniec 2013-02-01.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 282.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *