Kompetencje Menedżerskie, Wrocław

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy WITALNI-SZKOLENIA zatytułowane: Kompetencje Menedżerskie. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-27 oraz zakończy się 2012-11-28.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Zarządzanie, HR, menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w PARK HOTEL DIAMENT****. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1549.80.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kompetencje Menedżerskie, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, HR, menedżerskie – zaprasza WITALNI-SZKOLENIA posiadająca siedzibę w mieście wrocław.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Kompetencje Menedżerskie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *