Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Gdańsk

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Gowork.pl zatytułowane: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h). Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-15 i potrwa ono do 2012-10-16.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 800.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zachęca Gowork.pl mająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *