Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Olsztyn

Szkolenie pt. Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Gowork.pl. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2012-10-15, zaś koniec 2012-10-16.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Olsztyn województwo Warmińsko – Mazurskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 800.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zaprasza Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *