Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Katowice

Przedstawiamy następne szkolenie firmy Gowork.pl o nazwie: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h). Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-15 oraz zakończy się 2012-10-16.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 800.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zachęca Gowork.pl mająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *