Controlling Personalny – jak badać efektywność prac działu HR w firmie, Warszawa

Szkolenie pt. Controlling Personalny – jak badać efektywność prac działu HR w firmie, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej KDK Info Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-11.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Art&Decor Placówka oświatowa. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1709.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Controlling Personalny – jak badać efektywność prac działu HR w firmie, przypisanego do kategorii – Finansowe, Dział Personalny HR – zaprasza KDK Info Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Controlling Personalny – jak badać efektywność prac działu HR w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *