Excel w dziale personalnym – warsztaty specjalistyczne, warszawa

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy KDK Info Sp. z o.o. pt.: Excel w dziale personalnym – warsztaty specjalistyczne. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-12, zaś koniec 2012-12-13.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, kadry i płace, HR.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Bit Polska. Dla tego obiektu położenie są określone jako warszawa województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1709.70.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Excel w dziale personalnym – warsztaty specjalistyczne, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, kadry i płace, HR – zaprasza KDK Info Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Excel w dziale personalnym – warsztaty specjalistyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *