Sztuka Wystąpień Publicznych, Poznań

Termin szkolenia : Sztuka Wystąpień Publicznych, jest przewidziany w dniu 2013-04-24. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne, sprzedaż/handlowe, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 897.90 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Sztuka Wystąpień Publicznych, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne, sprzedaż/handlowe, inne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Sztuka Wystąpień Publicznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *