Coaching w praktyce, WARSZAWA

Chcemy przedstawić Coaching w praktyce. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-02-01 oraz zakończy się 2013-03-01. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności mająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisji.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 897.90 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *