Coaching w praktyce, Toruń

Data szkolenia pt.: Coaching w praktyce, ma planowany początek w dniu 2013-02-01 i potrwa ono do 2013-03-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu bądź też samego jej uzyskania.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 897.90.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *