Coaching w praktyce, Gdańsk

Termin szkolenia o nazwie: Coaching w praktyce, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-01 i potrwa ono do 2013-03-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy bądź też samego jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 897.90 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *