Coaching w praktyce, Gdańsk

Termin szkolenia : Coaching w praktyce, ma planowany start w dniu 2012-11-16 oraz zakończy się 2012-11-19. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 2865.90 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *