Coaching menedżerski, Gdańsk

Szkolenie pt. Coaching menedżerski, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-22, zaś koniec 2012-12-22.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 528.90 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Coaching menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *