Coaching w praktyce, Gdańsk

Pragniemy Państwu przedstawić Coaching w praktyce. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-16 i potrwa ono do 2012-12-16. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 897.90 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *