Szkoła Trenerów, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Szkoła Trenerów, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-06 oraz zakończy się 2012-11-18.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 5817.90 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkoła Trenerów, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkoła Trenerów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *