Coaching jako metoda doskonalenia kadr – ZP-CDK/ZPOMITCO (EFS)., Szczecin

Chcemy Państwu przedstawić Coaching jako metoda doskonalenia kadr – ZP-CDK/ZPOMITCO (EFS).. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-03 oraz zakończy się 2012-10-04. Organizatorem jest Altkom Akademia S.A., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Zarządzanie, Coachingowe, w organizacji, w przedsiębiorstwie, menedżerski, trenerskie, menedżerskie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Altkom Akademia S.A. Oddział Szczecin.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Niewątpliwie zaletą opisanego tutaj szkolenia jest fakt, że należy do grupy bezpłatnych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć całkowity koszt. Jeśli ta informacja jest istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o szkoleniu.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching jako metoda doskonalenia kadr – ZP-CDK/ZPOMITCO (EFS)., przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Coachingowe, w organizacji, w przedsiębiorstwie, menedżerski, trenerskie, menedżerskie – zachęca Altkom Akademia S.A. posiadająca swą siedzibę w miejscowości m. st. Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Coaching jako metoda doskonalenia kadr – ZP-CDK/ZPOMITCO (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *