Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Data szkolenia o nazwie: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., jest planowany w dniu 2012-09-24. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Firmowe, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 462.00.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Last Minute i, w stosunku do ceny podstawowej, to 45%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Firmowe, Zarządzanie – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *