Jak wdrożyć coaching w firmie – ZP-CF/ZPOMITCO (EFS)., Szczecin

Przebieg szkolenia : Jak wdrożyć coaching w firmie – ZP-CF/ZPOMITCO (EFS)., ma planowany początek w dniu 2012-11-13, zaś koniec 2012-11-14. Jesteśmy znani jako Altkom Akademia S.A. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Zarządzanie, Coachingowe, w organizacji, w przedsiębiorstwie, menedżerski, trenerskie, menedżerskie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Altkom Akademia S.A. Oddział Szczecin.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Szczecin woj. Zachodniopomorskie.

Zapewne zaletą opisanego tutaj szkolenia jest fakt, iż należy do bezpłatnych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć całkowity koszt. Jeśli informacja jest dla Ciebie istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o szkoleniu.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Jak wdrożyć coaching w firmie – ZP-CF/ZPOMITCO (EFS)., przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Coachingowe, w organizacji, w przedsiębiorstwie, menedżerski, trenerskie, menedżerskie – zachęca Altkom Akademia S.A. posiadająca siedzibę w miejscowości m. st. Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Jak wdrożyć coaching w firmie – ZP-CF/ZPOMITCO (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *