Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, Poznań

Szkolenie zatytułowane Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-18 oraz zakończy się 2012-09-19.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, audyt, księgowość, rachunkowość, prawne, planowanie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 923.12 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według organizatorów 5%.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, audyt, księgowość, rachunkowość, prawne, planowanie – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *