Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, Poznań

Szkolenie zatytułowane Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-09-18 oraz zakończy się 2012-09-19.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, administracyjne, administracji publicznej, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 923.12 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 5%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, administracyjne, administracji publicznej, inne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *