Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, Poznań

Szkolenie o nazwie Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-25 i potrwa ono do 2012-10-26.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, administracyjne, administracji publicznej, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 923.12 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, fundacje, administracyjne, administracji publicznej, inne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *