Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, Poznań

Przebieg szkolenia : Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-25 i potrwa ono do 2012-10-26. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, audyt, księgowość, rachunkowość, prawne, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 923.12 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, audyt, księgowość, rachunkowość, prawne, planowanie – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Budżet zadaniowy 2012 w jednostkach sektora finansów publicznych – dwudniowe warsztaty praktyczne dl.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *