Budowa zysku firmy z reklamy – Internet & reklama tradycyjna, Kraków

Szkolenie o nazwie Budowa zysku firmy z reklamy – Internet & reklama tradycyjna, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-11-15 i potrwa ono do 2012-11-16.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, handlowe, reklama, reklama internetowa.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel*** w centrum.Położenie jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1574.40 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny podstawowej, to 100 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Budowa zysku firmy z reklamy – Internet & reklama tradycyjna, przypisanego do kategorii – Marketingowe, handlowe, reklama, reklama internetowa – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Budowa zysku firmy z reklamy – Internet & reklama tradycyjna.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *