Prawo zamówień publicznych z punktu widzenia Wykonawcy, Kraków

Pragniemy Państwu przedstawić Prawo zamówień publicznych z punktu widzenia Wykonawcy. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-11-08 oraz zakończy się 2012-11-09. Organizatorem jest AVENHANSEN Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, inwestycje, wykonawców. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel*** w centrum. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1574.40.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo zamówień publicznych z punktu widzenia Wykonawcy, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, inwestycje, wykonawców – zachęca AVENHANSEN Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawo zamówień publicznych z punktu widzenia Wykonawcy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *