Prawo zamówień publicznych z punktu widzenia Zamawiającego, Kraków

Szkolenie o nazwie Prawo zamówień publicznych z punktu widzenia Zamawiającego, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-19 oraz zakończy się 2012-11-20.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, inwestycje, prawo ZP, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel*** w centrum. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1451.40.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo zamówień publicznych z punktu widzenia Zamawiającego, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, inwestycje, prawo ZP, zamawiających – zachęca AVENHANSEN Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Kraków.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Prawo zamówień publicznych z punktu widzenia Zamawiającego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *