Balansowanie linii produkcyjnych, Kraków

Chcemy Państwu zaoferować Balansowanie linii produkcyjnych. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany start w dniu 2013-03-07 i potrwa ono do 2013-03-08. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu dane są określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1586.70 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-03-06.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Balansowanie linii produkcyjnych, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Balansowanie linii produkcyjnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *