Autorytet i wywieranie wpływu, Wrocław

Pragniemy Państwu zaoferować Autorytet i wywieranie wpływu. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2013-03-21, zaś koniec 2013-03-22. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Hotel Campanile. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1586.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-03-20 i upust jest równa według prowadzących 200 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Autorytet i wywieranie wpływu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Autorytet i wywieranie wpływu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *