Audyt i dokumentacja w ochronie danych osobowych, Wrocław

Pragniemy zaprezentować Audyt i dokumentacja w ochronie danych osobowych. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-28 oraz zakończy się 2013-01-29. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Campanile.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1586.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-01-25.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Audyt i dokumentacja w ochronie danych osobowych, przypisanego do kategorii – Prawne, Interpersonalne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Audyt i dokumentacja w ochronie danych osobowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *