Asertywność w relacjach biznesowych, Warszawa

Termin szkolenia pt.: Asertywność w relacjach biznesowych, ma przewidziany początek w dniu 2013-06-06 oraz zakończy się 2013-06-07. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, negocjacje, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Szkoleniowe Progress Project.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1586.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-06-05 i obniżka jest równa według organizatorów 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Asertywność w relacjach biznesowych, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Asertywność w relacjach biznesowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *