Asertywność w relacjach biznesowych, Poznań

Przedstawiamy nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Asertywność w relacjach biznesowych. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-02-25 i potrwa ono do 2013-02-26.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile Poznań. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1586.70.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-22 i obniżka wynosi według firmy 200 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Asertywność w relacjach biznesowych, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Asertywność w relacjach biznesowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *