Asertywność w relacjach biznesowych, Katowice

Data szkolenia zatytułowanego: Asertywność w relacjach biznesowych, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-26, zaś koniec 2012-11-27. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, negocjacje, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Hotel Novotel. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1586.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-23, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Asertywność w relacjach biznesowych, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, asertywność, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Asertywność w relacjach biznesowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *