Balansowanie linii produkcyjnych, Poznań

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Balansowanie linii produkcyjnych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-06-24, zaś koniec 2013-06-25.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Campanile.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1586.70 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-06-21 i upust jest równa według organizatorów 200 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Balansowanie linii produkcyjnych, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Balansowanie linii produkcyjnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *