Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, Warszawa

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy K2 Training o nazwie: Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-04-08, zaś koniec 2013-04-09.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1200.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe – zachęca K2 Training posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *