Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, Warszawa

Chcemy Państwu zaoferować Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-06-27 oraz zakończy się 2013-06-28. Organizatorem jest K2 Training, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 690.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 510 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe – zachęca K2 Training z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *