Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, Warszawa

Szkolenie pt. Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy K2 Training. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-02-07 i potrwa ono do 2013-02-08.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 690.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 510 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe – zaprasza K2 Training mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *