Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, Warszawa

Szkolenie pt. Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy K2 Training. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-02-07 i potrwa ono do 2013-02-08.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Szkolenie odbędzie się w dobrze wyposażonym ośrodku w centrum Warszawy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 690.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 510 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, procesy biznesowe – zaprasza K2 Training mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *