Badania i wskaźniki marketingowe, WARSZAWA

Pragniemy Państwu zaoferować Badania i wskaźniki marketingowe. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-11-28. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 789.60.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według prowadzących 6%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *