Badania i wskaźniki marketingowe, Poznań

Chcemy zaprezentować Badania i wskaźniki marketingowe. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-26. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 789.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 6%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne – zachęca MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *