Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, Poznań

Data szkolenia : Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, ma planowany start w dniu 2013-03-19, zaś koniec 2013-03-20. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1648.20 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-03-18 i upust wynosi według firmy 200 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *