Badania i wskaźniki marketingowe, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Badania i wskaźniki marketingowe, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-12.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 823.20.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zawodowe – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *