Badania i wskaźniki marketingowe, Gdańsk

Pragniemy Państwu przedstawić Badania i wskaźniki marketingowe. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-30. Organizatorem jest MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Zawodowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub też jej uzyskania.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według organizatorów 2%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zawodowe – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *