Badania i wskaźniki marketingowe, Katowice

Szkolenie zatytułowane Badania i wskaźniki marketingowe, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-12-14.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Zawodowe.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Katowice woj. Śląskie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 823.20 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według prowadzących 2%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zawodowe – zachęca MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *