Badania i wskaźniki marketingowe, Poznań

Przebieg szkolenia : Badania i wskaźniki marketingowe, jest przewidziany w dniu 2012-11-26. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, menedżerskie, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa, social media . A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 823.20 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, menedżerskie, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa, social media – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *