Badania i wskaźniki marketingowe, WARSZAWA

Termin szkolenia : Badania i wskaźniki marketingowe, jest przewidziany w dniu 2012-11-28. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, menedżerskie, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa, social media . A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 823.20.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 2%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, menedżerskie, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa, social media – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *